ימים
שעות
דקות
שניות

חברות וחברים יקרים,

דניאל רוד הכנס ה-14

אני שמח וגאה להכריז על יציאתו לדרך של הכנס ה-13 לבנייה ותשתיות של איגוד המהנדסים – האירוע המקצועי והחברתי הגדול ביותר בענף הבנייה והתשתיות בישראל המאגד למעלה מ – 3,000 מהנדסות, מהנדסים, אנשי מקצוע מובילים ומקבלי החלטות.

בעשורים האחרונים המשק הישראלי מאופיין בתנופה כלכלית וקצב גידול מהיר של האוכלוסייה ביחס למדינות המפותחות. לצד זאת, קצב פיתוח התשתיות לא הדביק את קצב הצמיחה, וכתוצאה מכך נוצר פער משמעותי במלאי התשתיות הפיזיות הכלכליות בישראל. ציבור מהנדסות והמהנדסים מהווה שחקן מרכזי וחשוב בקידום ואיכות התשתיות בישראל. בהתאם, הכנס השנה יתמקד בפער שנוצר במלאי התשתיות בישראל לצד מחסור הדיור. בכנס נדון, בין היתר, בהיבטים השונים של התכנית האסטרטגית לפיתוח תשתיות לטווח ארוך, עיצוב פני העתיד, חדשנות בתשתיות ומציאת פתרונות לאתגרים ההנדסיים, בשינויים רגולטורים לקידום הוספת יחידות דיור והשקעה בתשתיות, התמודדות עם מבנים מסוכנים וישנים והיערכות לרעידת אדמה כל זאת לצד דיונים והרצאות בתחומי ההנדסה השונים.

אנו מזמינים את כולכם/ן לקחת חלק פעיל בכנס ה-13 לבניה ולתשתיות ומצפים לראותכם/ן.

שלכם,

דניאל רוד, סמנכ"ל חטיבת הנדסה ופיתוח, נתיבי ישראל (נת"י), יו"ר הכנס

0
הכנס
0
מסלולים
0 +
הרצאות
0 +
מציגים

רוצים להציג בתערוכת המציגים?

כמדי שנה תלווה את הכנס תערוכה מקצועית ענקית של החברות המובילות בענף; התערוכה מהווה פלטפורמה מקצועית ואיכותית למוצרים ולטכנולוגיות המוצגות בה ומאפשרת לחברות המשתתפות חשיפה לאנשי המקצוע הרלוונטיים ביותר בענף הבנייה והתשתיות.

אנו מזמינים אתכם להציג גם השנה בתערוכה הגדולה בענף ולקחת חלק פעיל בעיצוב העתיד של כולנו.

חסויות הכנס ה-13

חסויות יהלום

חסויות פלטינה

חסויות זהב

חסויות כסף

חסויות ארד

ארגונים שותפים